Obserwatorzy

Wszelkie prace oraz teksty prezentowane tutaj są mojego autorstwa(jeżeli nie - zaznaczę to) i zabraniam korzystania z nich, kopiowania, wykorzystywania, rozpowszechniania, przetwarzania bez mojej zgody! Szanuj mnie i moją pracę i nie łam prawa!

wtorek, 29 maja 2012

Ścinkowo w małych formach

Zrobiłam wczoraj swoje pierwsze Trinchies. Nie wiem czy dobrze, bo pierwszy raz pracowałam z tą formą i nie wiem jakie chwyty są dozwolone, a jakie nie :)

Ale jest ;)

Zainspirowałam się wyzwaniem ścinkowym. A chodziło w nim o zainspirowanie się, zinterpretowanie cytatu T Pratchetta: "Babcia słyszała, że wśród młodych czarownic wróciła moda na miotły, ale sama tego nie pochwalała. Człowiek w żaden sposób nie może wyglądać godnie, kiedy sunie przez powietrze na sprzęcie gospodarstwa domowego. Poza tym wiatr był za silny". I oczywiście praca musiała w większości opierać się o ścinki.

Ja zrobiłam  coś a la mozaikę. Często jak docinam papiery, robię exploding boxy, zostają mi długie, ale cienkie paski papieru. A że chomik jestem, to zostawiam je zazwyczaj ;) W wyzwaniu postanowiłam wykorzystać motyw czarownicy i miotły - to taka młoda, podążająca za modą czarownica ;) W nocy wyruszyła na spacer(na miotle). Ujęcie dopiero jak zaczyna podróż. Wynurza się z zakazanego, strasznego, złowieszczego lasu(wykrojnikowy kształt, końcówki pędów powywijałam, żeby odpowiednio podgrzewały atmosferę). Papier wykorzystany na księżyc ma jakieś maziaje i pachnie(ale gdy ktoś weźmie do łapki to moje Trinchies może pomyśleć, że ma do czynienia z elegancką, wyperfumowaną czarownicą - może się wybiera na randkę?? :D), dorysowałam jeszcze kratery :)Pracę zgłaszam na Wyzwanie z Cytatem na scrap-ścinkach.

8 komentarzy:

 1. ale super :) Fajna ta krosta na nosie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czarownica na trinchies - tego jeszcze nie widziałam, świetny pomysł, dziękuję za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne maleństwo! A ja też jestem chomik, ścinki zostawiam, bo lubię je wykorzystywać - jak mnie najdzie - robię same ścinkowe prace? chyba mam kolejny pomysł w moim menu..hi..hi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna praca. Dzisiaj mija termin mojego konkursu - czy zdążyłaś coś przygotować? :)) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro mi, że nie udało się coś wykombinować! Ale cieszę się, że wywołałam kilka wspomnień ^^ Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz komentarz. Za każde zostawione słowo - dziękuję :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...