Obserwatorzy

Wszelkie prace oraz teksty prezentowane tutaj są mojego autorstwa(jeżeli nie - zaznaczę to) i zabraniam korzystania z nich, kopiowania, wykorzystywania, rozpowszechniania, przetwarzania bez mojej zgody! Szanuj mnie i moją pracę i nie łam prawa!

środa, 12 grudnia 2012

Ścinkowe bileciki do prezentów

Nie tak dawno kupiłam sobie śliczne serwetki. Stały się one dla mnie bodźcem do zrobienia dla siebie papieru serwetkowego. To był mój pierwszy raz, więc obawiałam się czy wszystko mi się dokładnie doklei(działałam z folią i żelazkiem). Jestem tym bardziej z siebie dumna, bo już dawno obiecywałam sobie, że zrobię coś z kurzącymi się w szafce serwetkami :)

Dziś zaprezentuję bileciki do prezentów, ale za parę dni możecie spodziewać się karteczek z udziałem zastępu reniferów :)

Pamiętacie o Wyzwaniu z bilecikami do prezentów w roli głównej? Zachęcam Was do wzięcia udziału. Macie jeszcze czas do soboty, a nagroda jak zwykle jest kusząca :)

Dodatkowo kto jeszcze nie zapisał się na CANDY na scrap-ścinkowym blogu, niech szybko pędzi :) Takie śliczności przygotowały dziewczyny:

Trzymajcie się cieplutko :)

3 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz komentarz. Za każde zostawione słowo - dziękuję :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...